O nás

Nabízíme vysoce kvalitní výrobky předních výrobců – již od roku 2008

WPC Czech s.r.o. je dovozcem WPC materiálu od prestižních výrobců z Rakouska, SRN a vlastní značky CLEVERDECK vyráběné jako private label ve výrobním závodě s téměř 20 letou zkušeností s výrobou WPC - dřevoplastu, zaručující ty největší odborné znalosti, zkušenosti a kvalitu.

Naše firma se zabývá dovozem, prodejem a instalací WPC materiálu už řadu let.

Naším mottem je individuální přístup k zákazníkovi, kvalita a cena.

Jsme již po několik let držitelem certifikátu "Kvalitní firma" na základě hodnocení spokojenosti zákazníků organizací APC, více informací na stránkách www.kvalitnifirma.cz.


Dodáváme a montujeme WPC materiál po celé republice.

Svým zákazníkům dokážeme nabídnout plný servis. Rádi poradíme  jak s instalací svépomocí, tak i zajistíme dodávku na klíč.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy. 

Zpracujeme konkrétní nabídky na jednotlivé projekty.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, nevyhovuje-li Vám otevírací doba, rádi se přizpůsobíme na jiný předem domluvený termín.


Naše firma je situována v části Hradce Králové, v Předměřicích nad Labem včetně centrálního skladu a odtud také vyřizujeme zakázky po celém území ČR. 


"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současnosti týká pouze druhu činnosti Maloobchod a velkoobchod".